Öötaevas peidab endas rohkesti huvitavat ja põnevat vaatamiseks ning fotokaamera abil on võimalik näha veel palju enamat kui palja silmaga. Selleks, et kõik need huvitavad nähtused ilusasti pildile püüda, tuleb tunda nii ööfotograafia kui taevalaotuse iseärasusi ja just seda on võimalik õppida erinevatel ööfotokoolitusel ööfotograaf Martin Marki juhendamisel.

Korraldan nii üksinda kui koostöös astronoom Taavi Tuvikesega erinevaid ööfotokoolitusi. Lisaks avalikele koolitustele on võimalik tellida ka personaalseid koolitusi. Koolituste tellimiseks kirjuta oma soovist martin@revolutsioon.ee

 

Toimunud avalikud koolitused:

oofoto-koolitus-fb-link3

Tahejalgede-pildistamise-koolituslinnutee-koolitus-fb-linkööfoto-koolitus-fb-link

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tagasiside eelmistele koolitustele:

Peale koolitust olen nakatunud ööpildistamise pisikuga 🙂 See juba iseenesest annab märku sellest, et koolitus on läinud asja ette. Kui varem pildistasin loodust juhuslikult (reisid, jne), siis nüüd olen hakanud ootama pilvituid öid ja valgel ajal ringi liikudes uurima tähelepanelikumalt ümbritsevat loodust, et leida mõni kena koht öiseks pildistamiseks. Seega võin öelda, et olen leidnud uue hobi 🙂 Soovitan kindlasti seda koolitust ka teistele.
– Jaan Štein

Osalesin Martini ööfoto koolitusel 2015. aasta novembris ja mul on öelda vaid kiidusõnu. Koolitus oli väga hästi korraldatud (nii koolituseelse infovahetuse kui kohapealse ajakava suhtes) ja sisult väga põhjalik. Käsitlemist leidsid vist küll kõik teemad, mis vähegi ööfotograafile huvi võiksid pakkuda. Ja isegi pilves ilm ei seganud üritust, sest seda lõbusam sai koolituse valgusmaalingu osa. Soovitan soojalt koolitust nii pühapäevafotograafile kui ka tõsisemale ööfotograafia harrastajale!
– Evelin Vares

Ööfotokoolitus oli minu jaoks suurepärane. Mulle meeldis, et see oli korrapäraselt üles ehitatud ja väga inforohke. Meeldiv seltskond vaikses looduslikus kohas lisas väikese puhkusetunde juurde. Soovitan Martini koolitust kõigile ööfotograafia huvilistele!
– Eliisa Tammeorg

Jäta enda andmed, kui soovid infot tulevaste koolituste kohta:

Nimi *

 
E-post *