Öötaevas peidab endas rohkesti huvitavat ja põnevat vaatamiseks ning fotokaamera abil on võimalik näha veel palju enamat kui palja silmaga. Selleks, et kõik need huvitavad nähtused ilusasti pildile püüda, tuleb tunda nii ööfotograafia kui taevalaotuse iseärasusi ja just seda on võimalik õppida minu erinevatel ööfotokoolitusel.

Korraldan nii üksinda kui koostöös astronoom Taavi Tuvikesega erinevaid ööfotokoolitusi. Lisaks avalikele koolitustele on võimalik tellida ka personaalseid koolitusi. 

Kui oled huvitatud ööfotokoolitusest, siis anna endast teada ning saadan sulle infot, kui mõni avalik koolitus on tulemas.

Sinu e-post

Anna teada, kui põhjalikku koolitust soovid, millal ja kus võiks toimuda jne

Toimunud avalikud koolitused:

Teenused

Näitan oma pilte ja time-lapse’i videosid, räägin nende saamislugusid ja jagan näpunäiteid, kuidas ise öösel pilti teha. Vaata täpsemalt ->
Öötaevas peidab endas rohkesti huvitavat ja põnevat vaatamiseks ning fotokaamera abil on võimalik näha veel palju enamat kui palja silmaga. Selleks, et kõik need huvitavad nähtused ilusasti pildile püüda, tuleb tunda nii ööfotograafia kui taevalaotuse iseärasusi ja just seda on võimalik õppida erinevatel ööfotokoolitustel. Vaata täpsemalt ->
Valgusest maalitud maagia. Huvitav ja teistmoodi põnev tegevus üritustel või maagilised ilupildid. Vaata täpsemalt ->
Erilised ööfotod inimestest, hoonetest, autodest vm, mille taustaks tähistaevas, Linnutee, helkivad ööpilved, virmalised või muud taevased nähtused. Vaata täpsemalt ->
Huvitavad ja põnevad videod, millega on võimalik mitmeid tunde mõne sekundi sisse mahutada. Vaata täpsemalt ->
Teen silmapaistvaid 360° panoraamfotosid ja nendest koostatud virtuaaltuure. Vaata täpsemalt ->

Viimased blogipostitused

Telli foto endale seinale

VAATA KOGU VALIKUT

Ööfotograaf Martin Mark
Ööfotograaf ja koolitaja Martin Mark

Tagasiside eelmistele koolitustele:

Peale koolitust olen nakatunud ööpildistamise pisikuga 🙂 See juba iseenesest annab märku sellest, et koolitus on läinud asja ette. Kui varem pildistasin loodust juhuslikult (reisid, jne), siis nüüd olen hakanud ootama pilvituid öid ja valgel ajal ringi liikudes uurima tähelepanelikumalt ümbritsevat loodust, et leida mõni kena koht öiseks pildistamiseks. Seega võin öelda, et olen leidnud uue hobi 🙂 Soovitan kindlasti seda koolitust ka teistele.

- Jaan Štein

Osalesin Martini ööfoto koolitusel 2015. aasta novembris ja mul on öelda vaid kiidusõnu. Koolitus oli väga hästi korraldatud (nii koolituseelse infovahetuse kui kohapealse ajakava suhtes) ja sisult väga põhjalik. Käsitlemist leidsid vist küll kõik teemad, mis vähegi ööfotograafile huvi võiksid pakkuda. Ja isegi pilves ilm ei seganud üritust, sest seda lõbusam sai koolituse valgusmaalingu osa. Soovitan soojalt koolitust nii pühapäevafotograafile kui ka tõsisemale ööfotograafia harrastajale!

– Evelin Vares

Ööfotokoolitus oli minu jaoks suurepärane. Mulle meeldis, et see oli korrapäraselt üles ehitatud ja väga inforohke. Meeldiv seltskond vaikses looduslikus kohas lisas väikese puhkusetunde juurde. Soovitan Martini koolitust kõigile ööfotograafia huvilistele!

– Eliisa Tammeorg

Soovid piltide või teenuste kohta täpsemalt küsida?

Saada sõnum FB Messengeri või kõrvaloleva vormi kaudu. Kirjuta martin@matugraphy.com või helista +372 565 5410

Sinu e-post

Sinu küsimus või soov