Valgusest maalitud maagia – valgusmaalingud teie üritustel

Toome teie üritustele uutmoodi huvitava tegevuse, millest jääb tore mälestus aastateks


Valgusmaalingud - saatanValgusmaalingudValgusmaalingud - Balbiino


See on osalejate aktiivsel kaasabil sündiv põnev valgusmaagia, kus iga pilt on eriline ja kordumatu. Valgusmaalingute fotosessioonil saab igaüks ise olla nii modell kui kunstnik: see on lõbus, huvitav ja spontaanne. Osaleda võib nii üksi kui koos sõpradega; valgusega mängida saab ise või lasta teistel seda teha. Ainult fantaasia on piiriks selle kunsti loomisel.
See on põnev ja teistmoodi tegevus, mis lisab igale üritusele vürtsi. Valgusmaalingute tegemiseks on tarvis vaid pimedust – kas pimedat ruumi või õhtust/öist aega. Tulemuseks on erilised pildid üritusel osalejatest.

 Ööfotograaf Martin Mark

Valgusmaagiat teeb Martin Mark, tunnustatud ööfotograaf, kes on juba aastaid keskendunud just nimelt öise ilu pildistamisele. Valgusmaalingud on selle loomulik ja loominguline jätk, hea võimalus oma aastate jooksul kogutud oskusi ja kogemusi senisest rohkemate inimeste heaks tööle panna.

 

Valgusmaalingud - ingelSätime teie üritusele üles pimeda nurga või ruumi, kuhu saab üksi või mitmekesi tulla valgusega mängima ja seda pildile jäädvustama. Soovi korral saab pildid kohe sealsamas ka välja trükkida.

Vajame vaid pimedust, nii et valgusmaalingud sobivad ideaalselt iga ürituse õhtusesse osasse. Suvisel ajal saab seda teha ka vabas õhus, siis on vaja tumedat tausta. Siseruumides on meil tarvis eraldi täiesti pimedat ruumi.

Võimalusi on lõputult. Anna oma soovist teada ja leiame kindlasti sobiva lahenduse!


Valgusmaalingute tellimiseks ja lisainfo saamiseks võta meiega ühendust alloleva vormi kaudu,
kirjuta martin@revolutsioon.ee või helista +372 565 5410.


Nimi

E-post

Küsimus


Valgusmaalingud - sinineValgusmaalingud - VIFValgusmaalingud - BalbiinoValgusmaalingudValgusmaalingudValgusmaalingud - Balbiino